  • BTA16-600SW3G
BTA16-600SW3G
advertisement
Manufacturer No:
BTA16-600SW3G
Manufacturer:
ON Semiconductor
HK JDW NO:
598-BTA16-600SW3G
Description:
Triac, 3 Quadrant Internally Isolated, 10 mA IGT, 16 A IT(RMS) 600 V, TO-220 3 LEAD STANDARD, 50-TUBE