  • BX80547PG3000EJSL7PU
BX80547PG3000EJSL7PU
advertisement
Manufacturer No:
BX80547PG3000EJSL7PU
HK JDW NO:
386-BX80547PG3000EJSL7PU
Description:
1.1mm 1.3V 32-bit Microprocessor 775-Pin 1.3V
Quantity:
In Stock : 11091
Step5Bar-code shipping tag
BX80547PG3000EJSL7PU
    YES
  • Number of Pins
    775
  • Number of Terminations
    775
  • Terminal Position
    BOTTOM
  • Terminal Form
    NO LEAD
  • Supply Voltage
    1.3V
  • Terminal Pitch
    1.1mm
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Power Supplies
    1.3V
  • Speed
    3000 MHz
  • uPs/uCs/Peripheral ICs Type
    MICROPROCESSOR, RISC
  • Frequency (Max)
    3GHz