  • BZW04-171BHR0G
BZW04-171BHR0G
advertisement
Manufacturer No:
BZW04-171BHR0G
HK JDW NO:
799-BZW04-171BHR0G
Datasheet:
BZW04-171BHR0G
Step5Bar-code shipping tag
BZW04-171BHR0G
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Automotive, AEC-Q101, BZW04
  • Applications
    Automotive
  • Voltage - Breakdown (Min)
    190V
  • Power - Peak Pulse
    400W
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    1.5A
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    274V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    171V