  • C052C181K2G5CATR
C052C181K2G5CATR
advertisement
Manufacturer No:
C052C181K2G5CATR
HK JDW NO:
417-C052C181K2G5CATR
Description:
180pF Ceramic Capacitor 10% Radial
Step5Bar-code shipping tag
C052C181K2G5CATR
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    180pF
  • Depth
    2.29mm
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.83mm