  • C052C270J2G5CATR
C052C270J2G5CATR
advertisement
Manufacturer No:
C052C270J2G5CATR
HK JDW NO:
417-C052C270J2G5CATR
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
27pF Ceramic Capacitor 5% Molded
Step5Bar-code shipping tag
C052C270J2G5CATR
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    27pF
  • Depth
    2.29mm
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    4.83mm
  • Length
    4.83mm