  • C056G300J2G5CRTR
C056G300J2G5CRTR
advertisement
Manufacturer No:
C056G300J2G5CRTR
HK JDW NO:
417-C056G300J2G5CRTR
Description:
30pF Ceramic Capacitor 5%
Step5Bar-code shipping tag
C056G300J2G5CRTR
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    30pF
  • Depth
    2.29mm
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Height
    4.83mm
  • Length
    4.83mm