  • C0603C111F3GAC7867
C0603C111F3GAC7867
advertisement
Manufacturer No:
C0603C111F3GAC7867
HK JDW NO:
417-C0603C111F3GAC7867
Package:
0603
Description:
110pF Ceramic Capacitor 1% 0603
Step5Bar-code shipping tag
C0603C111F3GAC7867
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0603
  • Tolerance
    1%
  • Pbfree Code
    yes
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    110pF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Depth
    800μm
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    800μm
  • Length
    1.6mm