  • C0805C223J3JAC7411
C0805C223J3JAC7411
advertisement
Manufacturer No:
C0805C223J3JAC7411
HK JDW NO:
417-C0805C223J3JAC7411
Package:
0805
Description:
22nF 25V Ceramic Capacitor 30 ppm/°C 0805
Step5Bar-code shipping tag
C0805C223J3JAC7411
  • Package / Case
    0805
  • Material
    Ceramic
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    22nF