  • C0805C330F1GAC7800
C0805C330F1GAC7800
advertisement
Manufacturer No:
C0805C330F1GAC7800
HK JDW NO:
417-C0805C330F1GAC7800
Package:
0805
Datasheet:
Description:
33pF Ceramic Capacitor 1% 0805
Quantity:
In Stock : 3402
Step5Bar-code shipping tag
C0805C330F1GAC7800
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    0805
  • Dielectric Material
    Ceramic
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Published
  • Tolerance
    1%
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    33pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    2mm