  • C0805C330J4GAC7800
C0805C330J4GAC7800
advertisement
Manufacturer No:
C0805C330J4GAC7800
HK JDW NO:
417-C0805C330J4GAC7800
Package:
0805
Datasheet:
Description:
33pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Step5Bar-code shipping tag
C0805C330J4GAC7800
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    5%
  • Pbfree Code
    yes
  • ECCN Code
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    33pF
  • Voltage - Rated DC
    16V
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    780μm
  • Length
    2mm