  • C0805N221K1GPHTM
C0805N221K1GPHTM
advertisement
Manufacturer No:
C0805N221K1GPHTM
HK JDW NO:
417-C0805N221K1GPHTM
Description:
220pF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
C0805N221K1GPHTM
    Select All
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    220pF
  • Depth
    1.25mm
  • Length
    2mm