  • C0805N682K5XRH
C0805N682K5XRH
advertisement
Manufacturer No:
C0805N682K5XRH
HK JDW NO:
417-C0805N682K5XRH
Description:
6.8nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
C0805N682K5XRH
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    6.8nF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    2mm