  • C0805P151J1XPHTM
C0805P151J1XPHTM
advertisement
Manufacturer No:
C0805P151J1XPHTM
HK JDW NO:
417-C0805P151J1XPHTM
Description:
150pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Step5Bar-code shipping tag
C0805P151J1XPHTM
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    150pF
  • Depth
    1.27mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    2.03mm