  • C0805P181J1GRH
C0805P181J1GRH
advertisement
Manufacturer No:
C0805P181J1GRH
HK JDW NO:
417-C0805P181J1GRH
Description:
180pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Step5Bar-code shipping tag
C0805P181J1GRH
  • Tolerance
    5%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    180pF
  • Depth
    1.27mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    2.03mm