  • C0805P392K5XSH
C0805P392K5XSH
advertisement
Manufacturer No:
C0805P392K5XSH
HK JDW NO:
417-C0805P392K5XSH
Description:
3.9nF Ceramic Capacitor 10% 0805
Step5Bar-code shipping tag
C0805P392K5XSH
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.9nF
  • Depth
    1.27mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    2.03mm