  • C114C270K2G5CATR
C114C270K2G5CATR
advertisement
Manufacturer No:
C114C270K2G5CATR
HK JDW NO:
417-C114C270K2G5CATR
Description:
27pF Ceramic Capacitor 10% Molded
Step5Bar-code shipping tag
C114C270K2G5CATR
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    27pF
  • Dielectric
    C0G
  • Diameter
    2.29mm
  • Length
    4.06mm