  • C114K331K1X5CATR
C114K331K1X5CATR
advertisement
Manufacturer No:
C114K331K1X5CATR
HK JDW NO:
417-C114K331K1X5CATR
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
330pF Ceramic Capacitor 10% Axial
Step5Bar-code shipping tag
C114K331K1X5CATR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330pF
  • Dielectric
    X7R
  • Diameter
    2.29mm
  • Length
    4.06mm