  • C1206C332J1REC7800
C1206C332J1REC7800
advertisement
Manufacturer No:
C1206C332J1REC7800
HK JDW NO:
417-C1206C332J1REC7800
Description:
ESD SMD Comm X7R 3300pF 100V Ceramic Capacitor ±5% X7R 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm -55°C~125°C Surface Mount, MLCC 1206 (3216 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
C1206C332J1REC7800
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    ESD SMD Comm X7R
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    X7R
  • Applications
    ESD Protection
  • Voltage - Rated
    100V
  • Capacitance
    3300pF
  • Thickness (Max)
    0.035 0.88mm