  • C1206N122K5GSHTM
C1206N122K5GSHTM
advertisement
Manufacturer No:
C1206N122K5GSHTM
HK JDW NO:
417-C1206N122K5GSHTM
Package:
1206
Datasheet:
Description:
1.2nF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
C1206N122K5GSHTM
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1206
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    1.2nF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm