  • C1206N202F5GRH
C1206N202F5GRH
advertisement
Manufacturer No:
C1206N202F5GRH
HK JDW NO:
417-C1206N202F5GRH
Description:
2nF Ceramic Capacitor 1% 1206
Step5Bar-code shipping tag
C1206N202F5GRH
  • Tolerance
    1%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2nF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm