  • C1206N391F1GPH
C1206N391F1GPH
advertisement
Manufacturer No:
C1206N391F1GPH
HK JDW NO:
417-C1206N391F1GPH
Description:
390pF Ceramic Capacitor 1% 1206
Step5Bar-code shipping tag
C1206N391F1GPH
  • Tolerance
    1%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    390pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm