  • C1206N430J1GSH
C1206N430J1GSH
advertisement
Manufacturer No:
C1206N430J1GSH
HK JDW NO:
417-C1206N430J1GSH
Description:
43pF Ceramic Capacitor 5% 1206
Step5Bar-code shipping tag
C1206N430J1GSH
  • Tolerance
    5%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    43pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm