  • C1210C224J3GACAUTO
C1210C224J3GACAUTO
advertisement
Manufacturer No:
C1210C224J3GACAUTO
HK JDW NO:
417-C1210C224J3GACAUTO
Description:
SMD Auto C0G 0.22μF 25V Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm -55°C~125°C Low ESL Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric)
Quantity:
In Stock : 4023
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
C1210C224J3GACAUTO
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    SMD Auto C0G
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Low ESL
  • Temperature Coefficient
    C0G NP0
  • Applications
    Automotive
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    0.22μF
  • Thickness (Max)
    0.091 2.30mm