  • C1210C394M3NAC7800
C1210C394M3NAC7800
advertisement
Manufacturer No:
C1210C394M3NAC7800
HK JDW NO:
417-C1210C394M3NAC7800
Package:
1210
Datasheet:
Description:
390nF Ceramic Capacitor 20% 1210
Step5Bar-code shipping tag
C1210C394M3NAC7800
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    390nF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Depth
    2.5mm
  • Dielectric
    X8L
  • Height
    950μm
  • Length
    3.2mm