  • C1210N332F5GPH
C1210N332F5GPH
advertisement
Manufacturer No:
C1210N332F5GPH
HK JDW NO:
417-C1210N332F5GPH
Package:
1210
Datasheet:
Description:
3.3nF Ceramic Capacitor 1% 1210
Step5Bar-code shipping tag
C1210N332F5GPH
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.3nF
  • Depth
    2.5mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm