  • C1808P331K1GRH
C1808P331K1GRH
advertisement
Manufacturer No:
C1808P331K1GRH
HK JDW NO:
417-C1808P331K1GRH
Package:
1808
Datasheet:
Description:
330pF Ceramic Capacitor 10% 1808
Step5Bar-code shipping tag
C1808P331K1GRH
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1808
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    330pF
  • Depth
    2.03mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.57mm