  • C1812N333K1XSH
C1812N333K1XSH
advertisement
Manufacturer No:
C1812N333K1XSH
HK JDW NO:
417-C1812N333K1XSH
Description:
33nF Ceramic Capacitor 10% 1812
Step5Bar-code shipping tag
C1812N333K1XSH
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    33nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    4.5mm