  • C1825P472K1GRH
C1825P472K1GRH
advertisement
Manufacturer No:
C1825P472K1GRH
HK JDW NO:
417-C1825P472K1GRH
Description:
4.7nF Ceramic Capacitor 10% 1825
Step5Bar-code shipping tag
C1825P472K1GRH
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    no
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.7nF
  • Depth
    6.35mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.57mm