  • C192C392J1G5CATR
C192C392J1G5CATR
advertisement
Manufacturer No:
C192C392J1G5CATR
HK JDW NO:
417-C192C392J1G5CATR
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
3.9nF Ceramic Capacitor 5% Molded
Step5Bar-code shipping tag
C192C392J1G5CATR
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    Axial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    3.9nF
  • Dielectric
    C0G
  • Diameter
    3.56mm
  • Length
    9.91mm