  • C192G332G5G5CA
C192G332G5G5CA
advertisement
Manufacturer No:
C192G332G5G5CA
HK JDW NO:
417-C192G332G5G5CA
Description:
C(SIZE)G 3.3nF Ceramic Capacitor 2% 30ppm/Cel ppm/°C 2 Terminations Axial
Step5Bar-code shipping tag
C192G332G5G5CA
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    30ppm/Cel ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    3.3nF
  • Rated (DC) Voltage (URdc)
    50V
  • Diameter
    3.56mm
  • Length
    9.91mm