  • C1W131350R0J5A3
C1W131350R0J5A3
advertisement
Manufacturer No:
C1W131350R0J5A3
Manufacturer:
Anaren
HK JDW NO:
70-C1W131350R0J5A3
Package:
0505 (1313 Metric)
Datasheet:
C1W131350R0J5A3
Description:
Thick Film, 50Ohm, 1W, ±5%, -55°C~125°C
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
C1W131350R0J5A3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    0505 (1313 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.050Lx0.050W 1.27mmx1.27mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±300ppm/°C
  • Resistance
    50Ohm
  • Composition
    Thick Film
  • Power (Watts)
    1W
  • Height Seated (Max)
    0.006 0.15mm