  • C2101A.21.19
C2101A.21.19
advertisement
Manufacturer No:
C2101A.21.19
HK JDW NO:
336-C2101A.21.19
Step5Bar-code shipping tag
C2101A.21.19
    Select All
  • Mount
    Cable
  • Operating Temperature
    -20°C~105°C
  • Series
    2101A
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Color
    Violet
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Voltage
    600V
  • Wire/Cable Gauge
    22 AWG
  • Jacket Color
    Violet
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.094 (2.38mm)
  • Insulation Diameter
    2.3876 mm
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.032 0.81mm