  • C2119A.18.02
C2119A.18.02
advertisement
Manufacturer No:
C2119A.18.02
HK JDW NO:
336-C2119A.18.02
Step5Bar-code shipping tag
C2119A.18.02
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -20°C~105°C
  • Series
    2119A
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Color
    White
  • Wire Gauge
    18 AWG
  • Voltage
    600V
  • Wire/Cable Gauge
    18 AWG
  • Jacket Color
    White
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.104 (2.64mm)
  • Insulation Diameter
    2.6416 mm
  • Length
    500.0' 152.4m
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.032 0.81mm