  • C320C220KDR5TATR
C320C220KDR5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C320C220KDR5TATR
HK JDW NO:
417-C320C220KDR5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
22pF Ceramic Capacitor 10% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C320C220KDR5TATR
    Select All
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
  • Package / Case
    Dipped
  • Published
    2008
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22pF
  • Depth
    5.08mm
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    5.08mm