  • C320C472G3G5TA
C320C472G3G5TA
advertisement
Manufacturer No:
C320C472G3G5TA
HK JDW NO:
417-C320C472G3G5TA
Description:
GoldMax 300 Comm C0G 4700pF 25V Ceramic Capacitor ±2% C0G NP0 0.200Lx0.125W 5.08mmx3.18mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Radial
Step5Bar-code shipping tag
C320C472G3G5TA
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    GoldMax 300 Comm C0G
  • Size / Dimension
    0.200Lx0.125W 5.08mmx3.18mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Feature
    Low ESL
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    4700pF
  • Lead Spacing
    0.100 2.54mm
  • Height Seated (Max)
    0.290 7.36mm