  • C322C101K2G5TATR
C322C101K2G5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C322C101K2G5TATR
HK JDW NO:
417-C322C101K2G5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
100pF Ceramic Capacitor 10% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C322C101K2G5TATR
  • Package / Case
    Dipped
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100pF
  • Depth
    3.18mm
  • Lead Pitch
    5.08mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    5.08mm