  • C326C471K2G5TA
C326C471K2G5TA
advertisement
Manufacturer No:
C326C471K2G5TA
HK JDW NO:
417-C326C471K2G5TA
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
470pF Ceramic Capacitor 10% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C326C471K2G5TA
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2012
  • Tolerance
    10%
  • Pbfree Code
    yes
  • Termination
    Radial
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    470pF
  • Depth
    3.18mm
  • Lead Pitch
    2.54mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    5.08mm