  • C326C821JAG5TA
C326C821JAG5TA
advertisement
Manufacturer No:
C326C821JAG5TA
HK JDW NO:
417-C326C821JAG5TA
Description:
GoldMax 300 Comm C0G 820pF 250V Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.200Lx0.125W 5.08mmx3.18mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Radial
Step5Bar-code shipping tag
C326C821JAG5TA
  • Voltage - Rated
    250V
  • Capacitance
    820pF
  • Lead Spacing
    0.100 2.54mm
  • Height Seated (Max)
    0.300 7.62mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.200Lx0.125W 5.08mmx3.18mm
  • Tolerance
    ±5%