  • C328C474M5U5TATR
C328C474M5U5TATR
advertisement
Manufacturer No:
C328C474M5U5TATR
HK JDW NO:
417-C328C474M5U5TATR
Package:
Dipped
Datasheet:
Description:
470nF Ceramic Capacitor 20% Dipped
Step5Bar-code shipping tag
C328C474M5U5TATR
  • Package / Case
    Dipped
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    10°C
  • Capacitance
    470nF
  • Depth
    3.18mm
  • Dielectric
    Z5U
  • Length
    5.08mm