  • C82104J3AE5R8LC
C82104J3AE5R8LC
advertisement
Manufacturer No:
C82104J3AE5R8LC
HK JDW NO:
15950-C82104J3AE5R8LC
Package:
Datasheet:
Description:
100000pF -40℃~+105℃ ±5% 1000V Radial Leaded,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS