  • CAY10-432J4LF
CAY10-432J4LF
advertisement
Manufacturer No:
CAY10-432J4LF
HK JDW NO:
103-CAY10-432J4LF
Package:
0804, Convex, Long Side Terminals
Datasheet:
CAY10-432J4LF
Description:
Resistor Networks & Arrays 4.3K ohm
Step5Bar-code shipping tag
CAY10-432J4LF
    Select All
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2008
  • Series
    CAY10
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±250ppm/°C
  • Resistance
    4.3kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Number of Functions
    4
  • Terminal Pitch
    500μm
  • Depth
    1mm
  • Case Code (Metric)
    2010
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.125W
  • Working Voltage
    25V
  • Number of Resistors
    4
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    62.5mW
  • Element Power Dissipation
    0.063W
  • Height
    457.2μm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm