  • CBR04C430J5GAC
CBR04C430J5GAC
advertisement
Manufacturer No:
CBR04C430J5GAC
HK JDW NO:
417-CBR04C430J5GAC
Description:
43pF Ceramic Capacitor 5% 30 ppm/°C 2 Terminations
Step5Bar-code shipping tag
CBR04C430J5GAC
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    43pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Length
    1mm