  • CCF5010K0JLR36
CCF5010K0JLR36
advertisement
Manufacturer No:
CCF5010K0JLR36
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CCF5010K0JLR36
Step5Bar-code shipping tag
CCF5010K0JLR36
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    10kOhm
  • Max Operating Temperature
    165°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    1.57mm
  • Length
    3.63mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C