  • CCF60243KFKR36
CCF60243KFKR36
advertisement
Manufacturer No:
CCF60243KFKR36
HK JDW NO:
866-CCF60243KFKR36
Datasheet:
CCF60243KFKR36
Description:
Through Hole 243kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CCF60243KFKR36
    Select All
  • Lead Free
    Contains Lead
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    243kOhm
  • Max Operating Temperature
    165°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Voltage - Rated
    500V
  • Power Rating
    1W
  • Diameter
    3.53mm
  • Length
    10.16mm