  • RCMS104R320FHS09
RCMS104R320FHS09
advertisement
Manufacturer No:
RCMS104R320FHS09
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RCMS104R320FHS09
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 4.32Ohm, Metal Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RCMS104R320FHS09
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.32Ohm
  • Composition
    Metal Film
  • Diameter
    6.2mm
  • Length
    16mm