  • CCSMA121-MM-086F-36
CCSMA121-MM-086F-36
advertisement
Manufacturer No:
CCSMA121-MM-086F-36
Manufacturer:
Crystek Corporation
HK JDW NO:
198-CCSMA121-MM-086F-36
Package:
Description:
CBL ASSY SMA PLUG-PLUG 36"
Step5Bar-code shipping tag
CCSMA121-MM-086F-36
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Contact Material
    Brass
  • Contact Plating
    Gold
  • Mount
    Cable
  • Operating Temperature
    -45°C~85°C
  • Published
    2015
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -45°C
  • Color
    Blue
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    SMA to SMA
  • Polarity
    Normal
  • Cable Type
    2.54mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Wire/Cable Type
    Coaxial
  • Frequency (Max)
    12.6GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug, Right Angle
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug
  • Connector Type A
    Plug, SMA
  • Connector Type B
    Plug, SMA
  • Gender Type A
    Male
  • Gender Type B
    Male
  • Length
    36.00 914.40mm