  • CDR04BP152BJUP
CDR04BP152BJUP
advertisement
Manufacturer No:
CDR04BP152BJUP
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
5781-CDR04BP152BJUP
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, BP, 30ppm/Cel TC, 0.0015uF, Surface Mount, 1812, CHIP