  • CDR32BP151BFUS7292
CDR32BP151BFUS7292
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP151BFUS7292
Manufacturer:
KEMET
HK JDW NO:
417-CDR32BP151BFUS7292
Datasheet:
Description:
150pF Ceramic Capacitor 1% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP151BFUS7292
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    150pF
  • Depth
    1.6mm
  • Length
    3.2mm