  • CENB1010A1245F01
CENB1010A1245F01
advertisement
Manufacturer No:
CENB1010A1245F01
HK JDW NO:
732-CENB1010A1245F01
Package:
Datasheet:
CENB1010A1245F01
Step5Bar-code shipping tag
CENB1010A1245F01
  • Weight
    0.243lb 110.22g
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    CENB1010 (10W)
  • Size / Dimension
    3.31Lx1.85W x 1.27 H 84.0mmx47.0mmx32.3mm
  • Power (Watts)
    12W
    Level V
  • Polarization
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    1A
  • Voltage - Input
    100V~240VAC
  • Voltage - Output
    12V
  • Form
    Desktop (Class I)
  • Input Connector
    IEC 320-C14
  • Output Connector
    Barrel Plug Locking, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max