  • CFL-A7BP-156.25TS
CFL-A7BP-156.25TS
advertisement
Manufacturer No:
CFL-A7BP-156.25TS
Manufacturer:
Cardinal Components Inc.
HK JDW NO:
151-CFL-A7BP-156.25TS
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
CFL-A7BP-156.25TS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CFL-A7BP-156.25TS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    CFL
  • Size / Dimension
    0.551Lx0.354W 14.00mmx9.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    100mA
  • Max Supply Current
    100mA
  • Height
    3.5052mm
  • Height Seated (Max)
    0.138 3.50mm
  • Length
    13.9954mm
  • Width
    8.9916mm